wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

"ALTERNATYWA"  NIERUCHOMOŚCI

ul. Osińska 64/2, 44-240 Żory

( za sklepem meble Bodzio )

tel. kom. +48 500 440 600

e-mail: biuro@alternatywa-nieruchomosci.pl

Nr licencji zawodowej: 21811

 

Serdecznie Zapraszamy

od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 17:00

Soboty tel. 500 440 600

 

O firmie
A | A | A

SZANOWNI PAŃSTWO!

Podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości: mieszkalnych, komercyjnych, działek i innych terenów budowlanych.

Misją naszego Biura jest INDYWIDUALNE podejście do naszych Klientów, należyta staranność działania, dogłębne zbadanie Państwa potrzeb i wymagań tak, aby nasze działania mogły sprostać wyzwaniom stawianym przez najbardziej wymagających Klientów. Nie działamy RUTYNOWO, odpowiadamy na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Celem naszej firmy nie jest pozyskiwanie jak największej liczby ofert sprzedaży lub wynajmu, o których posiadalibyśmy tylko szczątkową wiedzę. Pragniemy oferować Państwu nieruchomości, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej. Nieruchomości co, do których mamy szeroką wiedzę opartą na podstawie przedłożonej dokumentacji, wnikliwej rozmowie z osobą oferującą, dokładnego opisu oraz wysokiej jakości zdjęć.

Dzięki współpracy z notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami zapewniamy kompleksową obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu korzystnych kredytów hipotecznych w wielu bankach.

Współpracę z naszymi Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art. 180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Działamy w oparciu o licencję zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami - nr licencji 21811

Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas, a jak wszyscy wiemy czas to pieniądz.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami Klientów indywidualnych oraz firmy.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony